Home » Szkolenia Forex » Szkolenie inwestycyjne z dr Alexandrem Elderem

Szkolenie inwestycyjne z dr Alexandrem Elderem

Zapisz się na cykl 10 praktycznych szkoleń online, dzięki któremu poznasz ścieżkę procesów decyzyjnych doświadczonego inwestora. Indeksy, waluty, akcje – co kupić i kiedy? Dowiesz się tego podczas cyklu praktycznych warsztatów online z dr Alexandrem Elderem. Twoim celem będzie poznanie metod analizy bieżącej sytuacji na rynkach oraz identyfikacja odpowiednich momentów inwestycyjnych.

Dr Alexander Elder jest wyznawcą trzech M: Mind (Umysł), Method (Metoda) i Money (Pieniądze). Nauczysz się jak łączyć te elementy, aby odnieść sukces w inwestycjach. Dowiesz się jak poprzez odpowiednie nastawienie, opanowanie, wykorzystanie wiedzy i obserwacji znaleźć strategię na sukces. Nauczysz się jak zarządzać portfelem inwestycyjnym. A to wszystko poparte będzie praktyczną analizą aktualnej sytuacji rynkowej.

Kim jest Alexander Elder?

Szkolenie ALexandra Eldera

Alexander Elder

Dr Alexander Elder to znany i ceniony na arenie międzynarodowej profesjonalny trader, który od ponad 20 lat uczy sztuki inwestycji, prowadząc seminaria i spotkania dla inwestorów na całym świecie. W Polsce stał się popularny dzięki książce „Zawód Inwestor Giełdowy”, która łączy w sobie wiedzę z zakresu analizy technicznej i finansów behawioralnych. Urodził się w Leningradzie, gdzie ukończył akademię medyczną.

Pracował jako wykładowca akademicki oraz praktykujący psychiatra, co pozwoliło mu na dogłębną analizę psychologii inwestowania i opracowanie innowacyjnych metod kontroli emocji podczas tradingu przy jednoczesnej optymalizacji narzędzi analizy rynku w tym analizy technicznej. Obecnie nadal aktywny jako inwestor, na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Jego książek nie powinno zabraknąć na półkach każdego odpowiedzialnego tradera. Pośród nich można wymienić kultowe już ‘My Trading Room’, czy „Trading for a living”.

Na szkolenie można się zapisać pod adresem elder.xtb.pl

Powiązane tagi: ,